Групна тепачка во Виница

На 18.11.2022 околу 20.00 часот во Полициската станица Виница било пријавено дека на ул.„Македонска“ во Виница бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу шест лица, сите од Виница.

По документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Извор: centar.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *