(+18) Бритни Спирс позира скроз ГОЛА! (ФОТО)

Контроверзната пејачка Бритни Спирс ужива во слободата откако нејзиниот татко беше лишен од старателството по 13 години, а на својот „Инстаграм“ постојано истакнуваше колку е среќна затоа што може сама да носи одлуки за својот живот.

Славејќи ја слободата, Бритни, последно, објави неколку фотографии на Инстаграм на кои позира целосно гола.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *