Починато лице пронајдено во дворот на студентскиот дом „Гоце Делчев“

Починато лица утрово е пронајдено во кругот на студентскиот дом „Гоце Делчев“, објави Курир.

Според порталот станува збор за 30-годишно лице и засега не е позната причината за смртта.

На теренот на увид се полициските екипи и работат на расчистување на случајот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *