Нов хит на малиот Петар: Преку видео покажа колку му е убаво кога јаде грашок (ВИДЕО)

Малиот извидник, Петар Ачковски, кој ја насмеа цела Македонија пред некое време со својата легендарна изјава за јадење грашок додека се качува на планини, сега повторно ќе ве насмее со новото видео кое е поставено на социјалните мрежи.

Имено, на видеото се гледа како Петар го јаде грашокот, и притоа се слуша женски глас кој вели колку е убав, а тој со насмевка сака да покаже дека сака да го јаде.

Сепак она што сите го искоментираа е дека по изразот на неговото лице, изгледа Снеже повторно со сила му дава грашок.

Видеото можете да го погледнете со клик ТУКА.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *