Каменичанец се самозадоволувал пред вреботени во казино во Македонска Каменица

На 12.07.2023, полициски службеници од Полициското одделение Македонска Каменица го лишиле од слобода Б.И. (38) од Македонска Каменица. Тој се сомничи дека околу 18.00 часот во казино во Македонска Каменица се самозадоволувал пред вработени во казино. По комплетирање на случајот против Б.И. ќе биде поднесена соодветна пријава.

Извор: Билтен на МВР

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *