Игор Џамбазов итно однесен во болница

Шоуменот Игор Џамбазов денеска е итно однесен во болница. Игор, наводно е хоспитализиран затоа што влошила здравствената состојба, пишува „Вечер“.

Веста ја потврдил негов близок пријател кој не открил за што точно станува збор, пишува порталот ИнфоПлус

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *