Атрактивната актерка Лидија Вукичевиќ ги ‘запали’ социјалните мрежи со новите фотографии

Српската актерка Лидија Вукичевиќ објави фотографии кои ја разгоруваат машката фантазија

Вукичевиќ деновиве е на одмор во Охрид, а на социјалните мрежи со своите следбеници сподели фотографии на кои позира во бикини.

Актерката носи бело заводливо бикини, кое го истакнува нејзиното совршено обликувано тело.

 

„Кога ќе ми кажат дека треба да поминам уште 2000 км. и да одиграм уште 10 претстави, а јас вака…“, стои во описот на фотографиите на актерката.

Објавата досега брои над 15.000 допаѓања и многу коментари во кои обожавателите ѝ делат комплименти за нејзиниот изглед.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *