31 годишен делчевчанец се соблекол и мастурбирал пред сите на летот од Лондон кон Скопје

ВИСТИНСКА ДPAMA СЕ СЛУЧУВАЛА НА ЛЕТОТ КОН СКОПСКИОТ АЕРОДРОМ

Вчера во 03.50 часот на „Меѓународен аеродром Скопје“, полициски службеници го привеле Д.Ц.(31) од Делчево затоа што се соблекувал и самозадоволувал во воздухопловот на „Wizz air“, кој летал од Лондон до Скопје, соопшти МВР.

Лицето било предадено на полициски службеници од Полициското одделение Петровец и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Извор: булевар.мк

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *