Трагедија во Кочани: Син на поранешен началник во МВР пронајден мртов

Трагедија денес го потресува Кочани и регионот. Момче на возраст помеѓу 25 и 30 години е пронајдено мртво во зграда во Кочани, во блиизна на Градскиот трговски центар. Според првичните информации, телото е најдено во подрумските простории, рано утринава. На местото има невообичаено голем број на полиција и обезбедување. На новинарските екипи не им се дозволува пристап, а детални информации за трагедијата, засега нема ниту од СВР- Штип.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *