Тепачка во кафеана во центарот на Берово

Тепачка во кафеана во центарот на Берово

На 06.02.2022 околу 00.45ч. пријавено е дека во угостителски објект лоциран на градски плоштад ,,Димитар Беровски“ во Берово бил нарушен јавниот ред и мир со физички напад од страна на Б. К (29) од Берово врз Ф.М. од Берово.

Се работи на расчистување на случајот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *