10 најчитани вести во Македонија

  1. По 11 декември во Македонија ќе тече мед и млеко.
  2. Ким и Клои Кардашијан си ги мерат задниците.
  3. Од врата на врата! Политичарите ќе им поделат милјарда евра на Македонците.
  4. Цеца, Карлеуша, Станија и Сандра Африка станаа македонски снаи.
  5. Како Шенки Версаче стана главен медиумски лик.
  6. СЈО – нова епизода од политичко-комичната серија.
  7. Лековито чудо! Прочитајте која билка лечи од сите болести
  8. Дали е можно? Трамп нема седне во претседателската фотелја на САД.
  9. ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА: Во август во Македонија ќе наврне снег до 4 метри.
  10. СПОРТ: Македонската фудбалска репрезентација нема загубено веќе 43 натпревари по ред. 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *