СЕРФИ е нов хит! Заборавете на селфи фотографиите!

Најголем хит на македонските социјални медиуми е Светлана, вработена во Sport Life обложувалници. Таа денес објави СЕРФИ фотографија – односно позира седната на wc шолја. Оваа фотографија веќе има илјадници лајкови, споделувања и коментари. 

Дали Светлана го создаде новиот светски хит на социјалните медиуми?

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *