29 годишник со нарушено здравје од беровско Будинарци пријавен за исчезнат

На 18.11.2023 во 23.25 часот во Полициската станица Берово Б.П.(57) од с.Будинарци, беровско пријавил дека околу 11.00 часот неговиот син Г.П.(29), кој бил со нарушено здравје се оддалечил од нивниот дом. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *