26 годишник од Македонска Каменица допирал 70-годишна баба по телото

На 26.02.2024, полициски службеници од Полициското одделение Македонска Каменица го лишиле од слобода А.В.(26) од село во Македонска Каменица. Тој се сомничи дека допирал по телото 70 – годишна жена од истото село.

За случајот е запознаен јавен обвинител и по негово целосно документирање против А.В. ќе биде поднесена соодветна пријава.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *