Хеликоптер на МВР се преврте кај Петровец

Хеликоптер на Министерството за внатрешни работи се превртел кај Петровец, дознава Алсат. Според неофицијалните информации нема ниту загинати ниту повредени од падот на хеликоптерот.

МВР најави повеќе детали за падот на хеликоптерот во текот на денов.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *