СИТЕ ЈА НАМИРИСАА – ПРОБАЈТЕ ЈА И ВИЕ!

Дозволете ни да Ве воведеме во светот на совршената хармонија од неодоливите пица вкусови, – Пица Ресторан „Филитеа“ – Кочани

 

Највкусните пици создадени со љубов!
Искусно приготвени јадења со свежи состојки, полни со одбрани традиционални вкусови

 

 

Пица ресторан „Филитеа“ Кочани
Работно време: Секој ден од 08 – 24 часот
Трговски центар Кочани – I кат
Контакт телефон: 070 922 100


Дали сте подготвени за совршениот вкус на пица?

 

Секое парче храна во „Филитеа“ ќе ве одведе на неверојатно патување со вкусовите на крцкавите и меки сирења, карамелизирани лукови со чили и пикантни сосови. Неодоливата комбинација на сочен доматен сос со премиум моцарела и одбрани зачини, ја прави нашата храна вистинско ремек-дело!

ДО ВКУСНОТО МЕНИ НА ПИЦА РЕСТОРАН „ФИЛИТЕА“ МОЖЕТЕ ДА ПРИСТАПИТЕ СО КЛИК НА ФОТОГРАФИЈАТА ПОДОЛУ

Пробајте го нашето вкусно мени!
Освежете го својот доручек, ручек или вечера – во пријатен и урбан амбиент. Дозволете си потсетување дека храната може да биде вистинско уживање.

Посетете не и искусете го нашето кулинарско искуство!
Секогаш добредојдени во Пица ресторан „Филитеа“ Кочани – местото каде вкусот добива своја нова димензија!

 

Пица ресторан „Филитеа“ Кочани
Работно време: Секој ден од 08 – 24 часот
Трговски центар Кочани – I кат
Контакт телефон: 070 922 100
Дали сте подготвени за совршениот вкус на пица?

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *