Познати четвртфиналните двојки во Лигата на шампиони

Познати се четвртфиналните двојки во фудбалската Лига на шампиони. Атлетико Мадрид го доби Лестер, Борусија Дортмунд ќе игра со Монако, Јувентус налета на Барселона, а најинтересен ќе биде дуелот помеѓу
Баерн Минхен и Реал Мадрид. Кои се Вашите фаворити?

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *