ОГЛАС: Се продава возило OPEL ASTRA 1.9 CDTI

🚘 Се продава 𝙊𝙋𝙀𝙇 𝘼𝙎𝙏𝙍𝘼 1.9 𝘾𝘿𝙏𝙄 🚘
📌 Возилото е во многу добра состојба. Носи мотор на Fiat. Произведено во 2006 година.
📌 Регистрирано е до 14.03.2024 година 🇲🇰
📌 Од опрема поседува алуминиумски бандажи, електрика на ретровизори и прозори, клима, команди на волан и останата стандард опрема за овој модел. Сменето масло во мотор со сите филтри.
📌 Возилото, неодамна е увезено од Италија 🇮🇹

✅ Цена по договор 🚗
📲 Контакт телефон: +38970351580
* За повеќе информации за возилото кликнете на фотографијата подолу
⬇️⬇️⬇️

https://m.reklama5.mk/AdDetails?ad=4455403

(Маркетинг објава)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *