Нова тепачка во Виница. Овојпат нападнато 22 годишно момче

На 11.12.2022 во 02:05 часот во Полициска станица Виница К.С.(22) од с.Јакимово, виничко пријавил дека околу 01:55 часот пред угостителски објект во Виница бил физички нападнат од Д.М. од Виница.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *