Кочанчанец пронајден починат во опожарено возило

Маж пронајден починат во опожарено возило

Четириесет и деветгодишен маж од Кочани, со иницијали Т.К. бил пронајден починат во опожарено патничко моторно возило.

МВР јави дека извршен е увид и телото по наредба на јавен обвинител на починатиот било предадено на обдукција.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *