Вардар не престанува да воодушевува: Емотивно збогување на тајм-аут со својот “Диви”

Тренерот и играчите пријатно го изненадија Ангелов кога на само две минути пред крајот од мечот против Борец во Велес, тие во тајм-аутот му искажаа благодарност на Диви за неговиот досегашен придонес во клубот.

Иако домаќинот го загуби мечот, сепак на крајот Ангелов беше испратен со овации од публиката.

Фото-Видео Екипа.мк

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *