Бодрете го Вардар во Келн – во продажба блок билети за Ф4 турнирот

За вториот настап на Вардар на Ф4 турнирот во лигата на шампионите, клубот обезбеди контингет на блок билети за македонските навивачи.

Ф4 турнирот од лигата на шампионите ќе с еигра на 26 и 27 мај во Келн. Во полуфиналето се среќаваат: Нант – ПСЖ (15,15 часот) и Вардар – Монпелје (18 часот).

Билетите за Ф4 турнирот се пуштени во продажба, а продажбата на блок билетите ќе се врши исклучиво онлајн преку http://vardarfanshop.com/index.php?route=product/category&path=70

Сите блок билети што се наменети за навивачите на Вардар се во сектор 218 во салата, место резервирано за нашите фанови.

Цената на блок билетите чини 17.300 денари. Во оваа цена е вклучен само билетот за натпреварите (полуфинале и финален ден)

За сите прашања поврзани со билетите за Ф4 турнирот можат да се добијат на следната адреса:
e-mail: contact@rkvardar.com
тел: + 389 70 323 952

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *