88- годишен дедо се обидел да силува соселанка

25. Јануари 2018 каменица.мк

Осумдесет и осум годишен дедо се обидел да силува соселанка
Полициската станица Радовиш поднесе кривична пријава против Ѓ.И.(88) од село Воиславци, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „силување во обид“.

Како што стои во полицискиот билтен, на 16 јануари годинава околу 8:10 часот во село Воиславци, во близина на селската продавница, Ѓ.И. се обидел да изврши полови дејствија врз жителка на селото.

Leave a Reply

Your email address will not be published.