36-годишен скопјанец се фрли од единаесетти спрат

Скопјанец вчера се самоуби фрлајќи се од зграда. Од полицијата соопштуваат дека вчера во 05.25 часот било пријавено дека од тераса од 11 кат во Скопје скокнал 36-годишниот Т.Ј. од Скопје.

Доктор од Итна медицинска помош констатирал смрт. Од МВР додаваат дека е извршен вид на местото на настанот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *