Хит на интернет: Скопјанец се забил во реклама со наслов „Не можеш да ме промашиш“ (ФОТО)

На социјалните мрежи се појави фотографија со сообраќајка која најверојатно се случила деновиве во Скопје.

Комбе во близина на Алумина удри во билборд.

Интересно е тоа што на билбордот стои натпис со големи букви „you can’t miss me“, што во превод значи „не можеш да ме промашиш“.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *