Фото: Несекојдневна случка во Скопје – полицијата направи сообраќајка

Несекојдневна сообраќајка се случи утринава на скопските улици. Според објавените фотографии на Ѕидот на сообраќајниот срам, полициски автомобил удри во камион на Партизанска.

Причинета е мала штета и нема повредени.

Leave a Reply

Your email address will not be published.