Се запали банкомат во Кочани

На 23.05.2022 во 09:45 часот во ОВР Кочани, К.Д.(55) од Кочани пријавила дека настанал пожар во банкомат на улица „Маршал Тито“.

Екипа на Територијалната противпожарна единица Кочани го изгаснала пожарот. Увид бил извршен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *