МОТЕЛ МЕРАК И ДИЕЗИ БЕНД – НЕОДОЛИВ СПОЈ ЗА ДОЧЕК НА НОВАТА 2018 ГОДИНА

 

(комерцијална маркетинг објава)

Во мотел Мерак веќе се одлучија за најлуда и незаборавна Новогодишна забава во градот!

Имаат неодолива понуда за сите Вас што сакате да ја почувствувате магијата на Новогодишната ноќ во прекрасна атмосфера и спектакуларна забава со убави и весели моменти!

Назравете во Новата 2018 година со чаша вино на богатата трпеза, запејте наша песна и заиграјте со музичкиот репертоар на одличните мајстори за забава DIEZI BAND.

Ресторанот покрај богатото мени со вкусни специјалитети, одлична услуга, удобност и прекрасен амбиент нуди и уште многу други посебни изненадувања во текот на највеселата ноќ во годината.

Искористете го промотивниот период за резервација, направете го вистинскиот избор до 15. Декември и добијте дополнителен попуст за вашиот дочек на Стара нова година во мотел-ресторанот Мерак!

За подетални информации кликнете тука, а за резервација на тел:
075 354 505

075 354 506
070 230 687

Leave a Reply

Your email address will not be published.