Кортни Кардашијан во жешко издание!

Најстарата сестра од кланот Кардашијан-Џенер, има извонредна колеција на костими за капење.

Токму кога нејзините фанови помислија дека ги покажа сите костими, Кортни се појави со уште еден секси модел, кој е вистинска мамка за погледи.

39-годишната мајка на три деца, позираше под надворешен туш, во едноделно виолетово бикини, и освен што ја покажа совршената фигура, го потврди и трендот “sideboob”.

Таа веќе неколкупати го потврди овој тренд, исто така во едноделно бикини. Уште еден тренд за на плажа, за кој се “закачија” и многу други славни дами, се металик-бикиниа.

Кортни и во почетокот на летото позираше во металик-златен модел, а со рефлектирачки костим за капење се пофали и нејзината сестра Ким, па потоа и Рита Ора.

Во металик бикини е тешко да не бидеш забележан на плажа, за што дамите се многу свесни. Истиот трик ќе “проработи” и кај вас, имате уште малку време да го искористите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *