ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Крвава тепачка вечерва во скопски Аеродром

Крвава тепачка се случила вечерва во скопски Аеродром кај „Тобако 2“, објави „Макфакс

Според информациите на „Макфакс“ едно лице во безсознание со возило на Брза помош е однесно во болница.

Од видеото се гледа дека како четири лицаа бегаат од местото со автомобили. Очевидци велат дека слушнале викање и женски глас како бара помош.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *